Zebra Perde

Zebra perde oldukça kullanışlı bir perde çeşididir. Son zamanlarda oldukça tercih edilen perdeler arasında yer almaktadır. Kullanımı kolaydır ve oldukça avantajlıdır. Zebra perdeler gece ve gündüz kullanımı için uygundur Zebra perdeler tül ve perde olarak kullanım sağlayabilmektedir. Kumaşı iki farklı kumaştan üretildiği için son derece kaliteli bir perde türüdür. İki farklı tür kumaştan yapıldığı için adına zebra perde denilmektedir. zebra perde modellerinde Işık alma seviyesi ayarlanabilmektedir. Örneğin içeri ışık almak istiyorsanız tül kısmını açabilirsiniz fakat içeriye güneş girmesinden rahatsız oluyorsanız perde kısmına getirerek ışığına mani olabilirsiniz. Zebra perdeler bu tür avantajları sayesinde çoğu alanda sıklıkla tercih edilmektedir ve önerilmektedir.

Zebra Perde Özellikleri

Zebra perdeler oldukça kullanışlıdır özellikleri de oldukça avantajlıdır. Zebra perdeleri mutfakta, salonda, yatak odasında, çocuk odasında ve dilediğiniz her odada kullanabilirsiniz. Zebra perdeler genellikle kullanıldığı yerleri şu şekilde sıralandırabiliriz;

 

  • Ofis
  • İş yeri
  • Kreş
  • Ev
  • Ana okulları
  • Özel okullar
  • Oteller

 

Bu ve bunun gibi pek çok alanda sevilerek kullanım sağlamaktadır. zebra perde bir Stor perde çeşididir ve genellikle stor perdelerde en sevilen türlerden biridir hem tül hem de perde olarak kullanılması çoğu müşterimizin ilgisini çeken özelliklerinden biridir. zebra perdeler oldukça kolay Monte edilen Stor perde çeşitlerinden biridir fakat genellikle en çok tercih edilen yöntem tavana montaj işlemi yani korniş aparatıdır. tüm bunların yanı sıra zebra perdeler bulunduğu ortama şık bir hava katmaktadır bu sebeple de ofis gibi ortamlarda yoğun talep görür. zebra perdeler istenilen renkte yapılabilmektedir bu da avantajlı özelliklerinden bir tanesidir.

Zebra Perde Fiyatları

Zebra perde fiyatları satış yapan firmadan firmaya değişiklik gösterebilmektedir. Zebra perde fiyatları genel olarak boyut, renk, kullanım sağladığı alan, kumaşının kalitesi ve benzeri unsurlara bağlı olarak değişkenlik gösterebilen perde çeşitleri arasındadır. Bunlardan en dikkat etmeniz gereken özellik kumaşının kalitesidir kumaşı kaliteli bir zebra perde sizlere uzun yıllar dayanıklılık sağlayabilmeyedir ve işinizi iyi bir şekilde görebilmektedir bu sebeple temin edeceğiniz zebra perdenin kumaşının kalitesine özen göstermeli ve dikkat etmelisiniz firmamız olarak size kalitesini  garanti edebiliriz sayfamızı inceleyerek en şık ve en kaliteli zebra perdelere göz atabilirsiniz.

Whatsapp İletişim